Proje Açıklaması

SKT-100A ANTİ-SKİD ve OTOMATİK FREN EĞİTİM SETİ (ÇİFT TEKERLİ)

SKT-100A Anti-Skid&Auto-Break System (Two Wheels)

  • Antiskid Fren Sistemi eğitim setimiz günümüzdeki hava araçlarının en önemli mekanizmalarından birinin eğitimini vermek için tasarlanmıştır. Bakım personeli yetiştirmek için bu alanda onları bilgilendirmek gereklidir. Yetkin öğrenciler yetiştirebilmek için kitaplardan öğrenilen teorik bilginin yanında Pratik bilgi verilmesi büyük bir önem arz etmektedir.
  • ASB-100A bu ihtiyaca yönelik üretilen bir tasarımımızdır. Öğrencilere antiskid fren sisteminin faaliyetini ve bakımını tanıtmak ve bakımını öğretmek için etkili bir üründür. Sistemde hidrolik fren sistemi, antiskid tertibatı ve bağlantı elemanları bulunmaktadır.
  • Antiskid Fren Sisteminde ayrıca tekerlek ve lastik, skid sensöru, elektronik kontrol kutusu, antiskid kontrol valfi, motor ile çalışan hidrolik sistem ve kontrol paneli bulunmaktadır.
  • Eğitim sistemlerimiz istenildiğinde eğitim kalitesini arttırmak için interaktif CBT ile hazırlanabilmektedir. CBT sayesinde eğitim sisteminin konseptlerini detaylı görüntülerle destekleyebilirsiniz.